Karmy Arion Premium dla psów

Karmy Arion Premium dla psów

Karmy Arion Premium wytwarza belgijska firma Arion Petfood Belgia. Jest jedną z linią pokarmów przeznaczonych dla psów, które powstają w fabrykach tej firmy. Karmy Arion zostały opracowane przez naukowców i podlegają ściślej kontroli. Przy ich produkcji używa się mięsa drobiu.

Suche karmy Arion Premium dla szczeniąt

Karma Arion Premium Puppy przeznaczona jest dla szczeniąt wszystkich ras. Zapewnia wszystkie niezbędne składniki pokarmowe warunkujące prawidłowy rozwój szczeniąt. Ponieważ produkt skierowany jest do wszystkich psów, wielkość krokieta można określić jako średni. Najmniejszym szczeniakom może być zatem nieco trudno go gryźć.

Arion Premium Puppy Large to produkt przeznaczony dla szczeniąt ras dużych i olbrzymich. Karma ta zawiera związki, które szczególnie korzystnie wpływają na chrząstkę stawową, ponieważ psy duże i bardzo duże często miewają z nimi problemy.

Suche karmy Arion Premium dla dorosłych psów

Arion Premium Adult Maintenance to bytowa karma dla psów dorosłych wszystkich ras o normalnej aktywności. Dzięki odpowiedniej recepturze jest łatwo przyswajalna i smaczna.

Karma Arion Premium Adult Maintenance Large jest produktem przeznaczonym dla dorosłych psów dużych ras, które nie są ani bardzo aktywne, ani nie mają problemów z nadwagą.

Karma Arion Premium Adult Lamb & Rice przeznaczona jest dla wszystkich dorosłych psów z wrażliwym przewodem pokarmowym. Zawartość jagnięciny w tym produkcie wynosi 30%.

Arion Premium Adult Light jest karmą wyprodukowaną z myślą o psach ze skłonnością do nadwagi i psów otyłych. Zmniejszona kaloryczności uzyskana przez obniżenie zawartości tłuszczy pomaga utrzymać prawidłową wagę.

Karma Arion Premium Adult Performance dedykowana jest psom pracującym, np. myśliwskim i stróżującym oraz biorącym udział w zawodach. Odznacza się zwiększoną wartością energetyczną, wyższym poziomem białka, witamin i substancji mineralnych.

↓↓↓ Suche karmy Arion dla dorosłych psów ↓↓↓

Suche karmy Arion Premium dla starszych psów

Karma Arion Premium Senior jest produktem przeznaczony dla starszych psów wszystkich ras. Ma podobny skład, co karmy dla psów młodszych, ale o zmniejszonej zawartości białka, tłuszczy i mniejszej kaloryczności, za to z dodatkami witamin A i C.

 ↓↓↓ Suche karmy Arion dla starszych psów ↓↓↓

 

{288d0d51c44d09b36655d9c32966a3262e1feee5a18f9f14dc8c1cf2bee6acf2}name - {288d0d51c44d09b36655d9c32966a3262e1feee5a18f9f14dc8c1cf2bee6acf2}title

Tekst: Jacek P. Narożniak
Zdjęcie: Fotolia.com

Zapisz się do newslettera, a otrzymasz 5% rabatu na zakupy!
Super oferty e-sklepu Kakadu na Twój email

atrakcyjne wyprzedaże  wyjątkowe promocje  kody rabatowe


Koty
Psy
Ryby


Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 tj..) na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez Super Zoo Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (03-236) przy ul. Annopol 4a. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości email. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Zasady ochrony danych osobowych | Rabat dotyczy tylko zakupów w e-sklepie Kakadu

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Pola oznaczone * są wymagane.

Zoologiczne sklepy stacjonarne

Sieć zoologiczna Kakadu liczy już 63 sklepy w całej Polsce! Znajdź sklep »

Zoologiczny sklep internetowy

Rób zakupy szybko i wygodnie, z dostawą do domu! Przejdź do zoologicznego sklepu internetowego»

Kontakt ze sklepem stacjonarnym
Kontakt ze sklepem internetowym

pn-pt 9:00-17:00
tel. 22 256 99 50.
kontakt@e-sklep.kakadu.pl

Dane firmy i kontakt z biurem

SUPER ZOO Sp. z o.o.
ul. Annopol 4a, bud. G, 03-236 Warszawa,
tel. 22 762 97 07, e-mail: kakadu@kakadu.pl
NIP: 524-27-77-396 REGON: 360989650
Firma wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000547771, o kapitale zakładowym w wysokości 5.000 złotych.

Zapytaj eksperta

Jeśli masz pytanie z zakresu tematyki zoologicznej, możesz je zadać naszemu ekspertowi. Zapytaj eksperta Kakadu »

Baza wiedzy

Portal kakadu.pl to baza przeszło półtora tysiąca artykułów dotyczących tematyki zwierząt hodowanych w domu.

Zoologiczny sklep internetowy

Szeroka oferta karm i akcesoriów dla psa » Karmy dla psów suche oraz mokre, przeznaczone dla zwierząt w każdym wieku i różnych ras oraz z problemami zdrowotnymi. Wszystkie akcesoria potrzebne właścicielowi psa do jego pielęgnacji a także w trakcie spaceru czy podróży samochodem.


Karmy, przysmaki oraz akcesoria dla kota »

Karmy dla kotów suche oraz mokre topowych producentów dla kociąt, dorosłych mruczków oraz seniorów, także sterylizowanych, krótko i długowłosych. Żwirki, kuwety i transportery dla kota oraz akcesoria do pielęgnacji kota.


Pokarmy oraz inne artykuły dla gryzoni »

Karmy, klatki dla gryzoni i ich wyposażenie. Także ściółki i zabawki dla gryzoni.


Wszystko dla ptaków egzotycznych »

Pokarmy, klatki i wyposażenie. Akcesoria dla ptaków, zabawki i ściółki.


Pokarmy dla ryb i akcesoria do akwarium »

Pompki, filtry, grzałki oraz testy i preparaty akwarystyczne. Pokarmy dla wszystkich gatunków ryb akwariowych.


Prezenty do Twojego zamówienia »

Sieć Sklepów Zoologicznych Kakadu