karma-nutrilove-dla-kota

Karma Nutrilove dla kota

Wybierając dania dla domowych mruczków, sięgać powinniśmy po produkty szczycące się wysoką jakością. Mięsne karmy o przejrzystym, stałym i niebudzącym wątpliwości składzie to propozycje godne polecenia. Do grona tych zaliczają się suche i mokre kocie dania proponowane przez markę Nutrilove.

Nutrilove mokra karma dla kota

Karma Nutrilove – premium cat food

Karmy Nutrilove należą do specjałów z kategorii premium. Jest więc to marka, którą zakupić możemy w sklepie zoologicznym, nie zaś w przydomowym supermarkecie. Specjały premium, a więc również karmy Nutrilove dla kota, szczycą się dobrze zbilansowanym, niezmiennym składem oraz wykorzystaniem wysokiej jakości składników. W daniach takich nie odnajdziemy więc ani produktów modyfikowanych genetycznie, ani sztucznych dodatków: barwników, konserwantów, aromatów czy wzmacniaczy smaku. Z kocich mokrych karm Nutrilove producent wykluczył również zboża, włączył zaś w nie sprzyjające zdrowiu funkcjonalne dodatki. Sposobem tym karmy te zawierają m.in. składniki dbające o kocią sierść i skórę: cynk, biotynę, witaminę E i kwasy omega-3 oraz błonnik i inulinę wspierające działanie układu pokarmowego.

Dania dla sterylizowanych kotów

Wiele domowych mruczków poddawanych jest zabiegowi sterylizacji. W języku potocznym oraz w nazewnictwie karm sterylizacja i kastracja to pojęcia, które używane się zamiennie. Faktycznie jednak sterylizacja łączy się z podwiązaniem bądź podcięciem jajowodów lub nasieniowodów, kastracja zaś z usunięciem gonad, a więc jajników lub jąder. Drugi ze wspomnianych tu zabiegów jest więc wykonywany znacznie częściej i to on bardziej ingeruje w organizm zwierzaka, przyczyniając się do powstawania zmian hormonalnych. Metabolizm kotów kastrowanych wyraźnie zwalnia, w związku z czym zwierzaki te potrzebują karm mniej kalorycznych. Dodatkowo specjały im dedykowane powinny wspierać utrzymanie należytego pH moczu oraz zaopatrywać koci organizm we wszystkie niezbędne mu minerały. Z myślą o kotach kastrowanych marka Nutrilove przygotowała więc odrębną linię swych produktów. Przy okazji pamiętajmy jednak i o tym, że nawet najlepsza karma dla sterylizowanych kotów » nie zda egzaminu, jeśli nie będziemy dawkować jej zgodnie z zaleceniami widniejącymi na etykiecie.

↓ KARMA NUTRILOVE DLA KOTA STERYLIZOWANEGO ↓

Szeroka gama kocich przysmaków

Nie jest tajemnicą, że koty często bywają wybredne. W przypadku grymaśnych mruczków, a więc tych, którym zdarza się przy misce kręcić nosem, nie tak łatwo jest utrzymać należycie zbilansowaną dietę. W takiej sytuacji, by trafić w gusta kociego niejadka, warto sięgać po różne smaki karm oraz różne ich konsystencje. Wśród produktów marki Nutrilove odnajdziemy dedykowaną kotom karmę suchą oraz mokre specjały w puszkach i saszetkach. Wśród karm mokrych Nutrilove dla kota do wyboru mamy trzy rodzaje dań. Sięgnąć możemy więc po zamknięte w saszetki soczyste, gotowane na parze filety, w których mięso stanowi 82% składu; po puszki w 92% bazujące na mięsnych kawałkach zanurzonych w galarecie bądź po składające się w 100% z mięsa pasztety. Wszystkie te opcje stanowią dania pełnoporcjowe, a więc spokojnie mogące pretendować do miana w pełni samodzielnego posiłku. Dodatkowo propozycje te dostępne są oczywiście w wielu różnych smakowych wariantach.

↓ MOKRA KARMA NUTRILOVE DLA KOTA ↓

{288d0d51c44d09b36655d9c32966a3262e1feee5a18f9f14dc8c1cf2bee6acf2}name - {288d0d51c44d09b36655d9c32966a3262e1feee5a18f9f14dc8c1cf2bee6acf2}title
Zdjęcie: © Erickson Stock — istockphoto.com

Zapisz się do newslettera, a otrzymasz 5% rabatu na zakupy!
Super oferty e-sklepu Kakadu na Twój email

atrakcyjne wyprzedaże  wyjątkowe promocje  kody rabatowe


Koty
Psy
Ryby


Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 tj..) na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez Super Zoo Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (03-236) przy ul. Annopol 4a. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości email. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Zasady ochrony danych osobowych | Rabat dotyczy tylko zakupów w e-sklepie Kakadu

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Pola oznaczone * są wymagane.

Zoologiczne sklepy stacjonarne

Sieć zoologiczna Kakadu liczy już 63 sklepy w całej Polsce! Znajdź sklep »

Zoologiczny sklep internetowy

Rób zakupy szybko i wygodnie, z dostawą do domu! Przejdź do zoologicznego sklepu internetowego»

Kontakt ze sklepem stacjonarnym
Kontakt ze sklepem internetowym

pn-pt 9:00-17:00
tel. 22 256 99 50.
kontakt@e-sklep.kakadu.pl

Dane firmy i kontakt z biurem

SUPER ZOO Sp. z o.o.
ul. Annopol 4a, bud. G, 03-236 Warszawa,
tel. 22 762 97 07, e-mail: kakadu@kakadu.pl
NIP: 524-27-77-396 REGON: 360989650
Firma wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000547771, o kapitale zakładowym w wysokości 5.000 złotych.

Zapytaj eksperta

Jeśli masz pytanie z zakresu tematyki zoologicznej, możesz je zadać naszemu ekspertowi. Zapytaj eksperta Kakadu »

Baza wiedzy

Portal kakadu.pl to baza przeszło półtora tysiąca artykułów dotyczących tematyki zwierząt hodowanych w domu.

Zoologiczny sklep internetowy

Szeroka oferta karm i akcesoriów dla psa » Karmy dla psów suche oraz mokre, przeznaczone dla zwierząt w każdym wieku i różnych ras oraz z problemami zdrowotnymi. Wszystkie akcesoria potrzebne właścicielowi psa do jego pielęgnacji a także w trakcie spaceru czy podróży samochodem.


Karmy, przysmaki oraz akcesoria dla kota »

Karmy dla kotów suche oraz mokre topowych producentów dla kociąt, dorosłych mruczków oraz seniorów, także sterylizowanych, krótko i długowłosych. Żwirki, kuwety i transportery dla kota oraz akcesoria do pielęgnacji kota.


Pokarmy oraz inne artykuły dla gryzoni »

Karmy, klatki dla gryzoni i ich wyposażenie. Także ściółki i zabawki dla gryzoni.


Wszystko dla ptaków egzotycznych »

Pokarmy, klatki i wyposażenie. Akcesoria dla ptaków, zabawki i ściółki.


Pokarmy dla ryb i akcesoria do akwarium »

Pompki, filtry, grzałki oraz testy i preparaty akwarystyczne. Pokarmy dla wszystkich gatunków ryb akwariowych.


Prezenty do Twojego zamówienia »

Sieć Sklepów Zoologicznych Kakadu