karma dla psa taste of the wild

Karma dla psów Taste of the Wild

Wielu psiarzy nieustannie poszukuje najlepszej dla swych pupili formuły żywieniowej. Jeśli pod lupą mamy specjały bez zbożowe, bazujące na w pełni naturalnych składnikach i wystrzegające się sztucznych konserwantów, możemy zwrócić uwagę na produkowaną w Stanach Zjednoczonych karmę Taste of the Wild. Propozycje sygnowane tym znakiem przypadną do gustu nie tylko głównym zainteresowanym, a więc domowym czworonogom. Ze składu tego psiego przysmaku zadowoleni będą też naprawdę wymagający psi właściciele.

Najważniejsze zalety karmy Taste of the Wild

Producentowi karm Taste of the Wild przyświeca dewiza przygotowywania posiłków jak najbardziej ekologicznych, a więc wolnych od wszelkich chemicznych dodatków. Konsekwentnie podążając za naturalnymi trendami, wyraźny nacisk położono tu też na to, by sygnowane logiem firmy specjały, składem swym maksymalnie zbliżone były do pierwotnego psiego pożywienia. Nic więc dziwnego, że punktem odniesienia dla sporządzanych przysmaków stał się jadłospis psów dziko żyjących. Stąd też karmy Taste of the Wild bazują przede wszystkim na mięsie ryb i dzikich zwierząt. Z etykiet zniknęły tu też wszystkie produkty zbożowe, w miejsce ich pojawiły się zaś warzywa i owoce.

W karmach Taste of the Wild białko pochodzenia zwierzęcego stanowi aż 32% składu. W grę wchodzi tu łosoś, żubr, dziczyzna, jagnięcina, kaczka, przepiórka, indyk i kurczak. Producent baczną uwagę zwraca nie tylko na ilość mięsa w każdej formule, ale i na jego jakość. Zawsze pozyskiwane jest więc ono tylko od sprawdzonych, certyfikowanych dostawców. Sposobem tym możemy być pewni, że w psich karmach nie odnajdziemy szkodliwych dla zdrowia hormonów i antybiotyków.

Definitywne nie dla szkodliwych środków konserwujących

Zdawać by się mogło, że w dzisiejszych czasach nawet produkty naturalne muszą zostać skażone choćby odrobiną chemii. Mowa tu oczywiście o przedłużających zdatność do spożycia sztucznych konserwantach. Te niezbędne dodatki chronić mają żywność przed rozwojem bakterii i grzybów. Niestety bardzo często stosowane przez producentów środki konserwujące są syntetyczne i szkodliwe dla psiego zdrowia. W sytuacji takiej obrana przez Taste of the Wild ekologiczna droga raz jeszcze okazuje się niewątpliwym atutem. W miejsce tak popularnej w wielu specjałach chemii pojawiają się tu bowiem znakomicie sprawdzające się w roli naturalnego konserwantu witaminy E i C oraz rozmaryn. Jak okazuje się, można zadbać o zachowanie jakości pokarmu, jednocześnie nie niszcząc zdrowia.

Karma dla psów Taste of the Wild – przysmak dla psich alergików

Czworonożni uczuleniowcy źle reagują na zboża. Dla żadnego psiego właściciela nie jest chyba tajemnicą, że w karmach dla czworonogów to właśnie rozmaite ziarna często pełnią funkcję tanich wypełniaczy. Jeśli więc szukamy specjału wolnego od takich szkodzących naszemu milusińskiemu dodatków, karmy Taste of the Wild będą strzałem w dziesiątkę.

Psi alergicy wystrzegać powinni się nie tylko zbóż, nierzadko źle na ich zdrowie wpływają też rozmaite chemiczne dodatki (poczytaj więcej po hipoalergicznych karmach dla psa KLIK). W przypadku takich szczególnie wrażliwych czworonogów tym bardziej sięgać powinniśmy więc po karmy jak najbardziej naturalne. Wolne od ziaren i konserwantów specjały Taste of the Wild ewidentnie przyczyniają się do poprawy stanu psiej skóry i sierści. Pamiętajmy jednak o tym, że będąc właścicielem psiego alergika, uważać powinniśmy na te wersje karmy, w których składzie odnajdziemy kurczaka. Mięso tego ptaka, jeśli białka jego nie zostały poddane hydrolizie, też często bywa uczulające.

↓ KARMY DLA PSA TASTE OF THE WILD ↓

{288d0d51c44d09b36655d9c32966a3262e1feee5a18f9f14dc8c1cf2bee6acf2}name - {288d0d51c44d09b36655d9c32966a3262e1feee5a18f9f14dc8c1cf2bee6acf2}title

Zdjęcie: Fotolia.pl

Zapisz się do newslettera, a otrzymasz 5% rabatu na zakupy!
Super oferty e-sklepu Kakadu na Twój email

atrakcyjne wyprzedaże  wyjątkowe promocje  kody rabatowe


Koty
Psy
Ryby


Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 tj..) na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez Super Zoo Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (03-236) przy ul. Annopol 4a. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości email. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Zasady ochrony danych osobowych | Rabat dotyczy tylko zakupów w e-sklepie Kakadu

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Pola oznaczone * są wymagane.

Zoologiczne sklepy stacjonarne

Sieć zoologiczna Kakadu liczy już 63 sklepy w całej Polsce! Znajdź sklep »

Zoologiczny sklep internetowy

Rób zakupy szybko i wygodnie, z dostawą do domu! Przejdź do zoologicznego sklepu internetowego»

Kontakt ze sklepem stacjonarnym
Kontakt ze sklepem internetowym

pn-pt 9:00-17:00
tel. 22 256 99 50.
kontakt@e-sklep.kakadu.pl

Dane firmy i kontakt z biurem

SUPER ZOO Sp. z o.o.
ul. Annopol 4a, bud. G, 03-236 Warszawa,
tel. 22 762 97 07, e-mail: kakadu@kakadu.pl
NIP: 524-27-77-396 REGON: 360989650
Firma wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000547771, o kapitale zakładowym w wysokości 5.000 złotych.

Zapytaj eksperta

Jeśli masz pytanie z zakresu tematyki zoologicznej, możesz je zadać naszemu ekspertowi. Zapytaj eksperta Kakadu »

Baza wiedzy

Portal kakadu.pl to baza przeszło półtora tysiąca artykułów dotyczących tematyki zwierząt hodowanych w domu.

Zoologiczny sklep internetowy

Szeroka oferta karm i akcesoriów dla psa » Karmy dla psów suche oraz mokre, przeznaczone dla zwierząt w każdym wieku i różnych ras oraz z problemami zdrowotnymi. Wszystkie akcesoria potrzebne właścicielowi psa do jego pielęgnacji a także w trakcie spaceru czy podróży samochodem.


Karmy, przysmaki oraz akcesoria dla kota »

Karmy dla kotów suche oraz mokre topowych producentów dla kociąt, dorosłych mruczków oraz seniorów, także sterylizowanych, krótko i długowłosych. Żwirki, kuwety i transportery dla kota oraz akcesoria do pielęgnacji kota.


Pokarmy oraz inne artykuły dla gryzoni »

Karmy, klatki dla gryzoni i ich wyposażenie. Także ściółki i zabawki dla gryzoni.


Wszystko dla ptaków egzotycznych »

Pokarmy, klatki i wyposażenie. Akcesoria dla ptaków, zabawki i ściółki.


Pokarmy dla ryb i akcesoria do akwarium »

Pompki, filtry, grzałki oraz testy i preparaty akwarystyczne. Pokarmy dla wszystkich gatunków ryb akwariowych.


Prezenty do Twojego zamówienia »

Sieć Sklepów Zoologicznych Kakadu