{288d0d51c44d09b36655d9c32966a3262e1feee5a18f9f14dc8c1cf2bee6acf2}name - {288d0d51c44d09b36655d9c32966a3262e1feee5a18f9f14dc8c1cf2bee6acf2}title

Grzebień z obrotowymi zębami dla psa

Odpowiednio dobrany grzebień z pewnością pomoże nam utrzymać futro naszego pupila w nienagannym stanie. Szczególnie w przypadku psów długowłosych akcesorium to dobierać powinniśmy bardzo uważnie. Czesanie sprawić ma, że sierść naszego czworonoga wyglądać będzie pięknie i zdrowo. Podczas tego pielęgnacyjnego zabiegu nie możemy więc doprowadzić do zniszczenia psiego włosia.

Szczotka czy grzebień? Jaki przyrząd do czesania psa sprawdzi się najlepiej?

Jeśli nasz milusiński posiada dość grubą okrywę włosową, trudno będzie nam odpowiednio wyczesać go bez użycia grzebienia. Podobnie sytuacja wygląda, gdy nasz pupil ma długie lub półdługie włosie. To struktura, długość i gęstość psiej sierści zawsze powinny wskazywać nam, jakie narzędzie do czesania będzie najlepsze. Grzebień idealnie nadaję się do wstępnych zabiegów. Dzięki niemu możemy zidentyfikować i spokojnie rozczesać wszystkie skryte w sierści kołtuny. Dopiero po takim przygotowaniu w ruch może pójść szczotka (dowiedz się jak szczotka będzie najlepsza dla Twojego pupila KLIK).

Grzebień z obrotowymi zębami dla psa – podstawowe zalety

Tradycyjne grzebienie posiadają statycznie umocowane zęby. W przeciwieństwie do nich, zęby modeli obrotowych podczas czesania przekręcają się wokół własnej osi. Rozwiązanie takie sprawia, że rozczesywanie futra staje się jeszcze łatwiejsze. Ruchomy grzebień sprawniej przedziera się przez włosy i obchodzi się z nimi znacznie delikatniej. Zwierzaka można bardzo łatwo zniechęcić do czynności pielęgnacyjnych. Wystarczy, że wykonywane przez nas zabiegi staną się bolesne. Obrotowe zęby grzebienia pomogą nam sprawnie uporać się nawet z porządnymi kołtunami. Dzięki nim uda nam się rozczesać psią sierść bez zbędnego szarpania i wyrywania włosia. Stąd też idealnie nada się on do pielęgnacji psów o długiej i średnio długiej sierści.

Chcesz kupić dobry obrotowy grzebień – sprawdź, na co zwrócić uwagę!

Psie grzebienie, również te obrotowe, koniecznie muszą być porządnie wykonane. Jeśli zamiast odpowiedniego modelu kupimy wersję kiepskiej jakości, z pewnością nie będziemy z niej zadowoleni. Grzebień to akcesorium, które służyć powinno dłużej niż przez miesiąc. W źle wykonanych egzemplarzach zęby szybko będą się wyginać, a nawet wypadać. Sprzęt taki nadawać się więc będzie jedynie do kosza.

Obrotowy grzebień dla psa powinien mieć mocno osadzone zęby. Dobrym rozwiązaniem jest tu pojawiająca się wokół nich metalowa osłona. Dzięki niej zęby nie tkwią wprost w plastikowej rączce i mogą swobodnie się obracać.

W przypadku każdego grzebienia ważne jest to, by psie włosy nie zaczepiały się o jego mało starannie wykonane części. Obrotowe na nic się zdadzą się, jeśli włosy naszego pupila będą podczas czesania zahaczać o różne niedociągnięcia i zadziory.

Z rączką czy bez rączki – jaki grzebień wybrać?

Tak jak i tradycyjne grzebienie, tak i te z obrotowymi zębami występują w wielu różnych odsłonach. Wybrać możemy więc tu opcję pozbawioną odrębnego uchwytu do trzymania, wersję z tradycyjną rączką, a nawet taką, która skonstruowana jest na wzór zgrzebła. W tej kwestii możemy wziąć pod uwagę własne preferencje. Ważne, by wybrany przez nas grzebień dobrze leżał nam w ręce i umożliwiał sprawne nim operowanie. W tej sytuacji pomocna okazać może się guma wyścielająca tę część, za którą chwytamy. To proste rozwiązanie sprawi, że grzebień podczas czesania nie będzie się ślizgał i wypadał nam z dłoni.

{288d0d51c44d09b36655d9c32966a3262e1feee5a18f9f14dc8c1cf2bee6acf2}name - {288d0d51c44d09b36655d9c32966a3262e1feee5a18f9f14dc8c1cf2bee6acf2}title

Zdjęcie: Fotolia.pl

Zapisz się do newslettera, a otrzymasz 5% rabatu na zakupy!
Super oferty e-sklepu Kakadu na Twój email

atrakcyjne wyprzedaże  wyjątkowe promocje  kody rabatowe


Koty
Psy
Ryby


Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 tj..) na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez Super Zoo Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (03-236) przy ul. Annopol 4a. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości email. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Zasady ochrony danych osobowych | Rabat dotyczy tylko zakupów w e-sklepie Kakadu

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Pola oznaczone * są wymagane.

Zoologiczne sklepy stacjonarne

Sieć zoologiczna Kakadu liczy już 61 sklepów w całej Polsce! Znajdź sklep »

Zoologiczny sklep internetowy

Rób zakupy szybko i wygodnie, z dostawą do domu! Przejdź do zoologicznego sklepu internetowego»

Kontakt ze sklepem stacjonarnym
Kontakt ze sklepem internetowym

pn-pt 9:00-17:00
tel. 22 256 99 50.
kontakt@e-sklep.kakadu.pl

Dane firmy i kontakt z biurem

SUPER ZOO Sp. z o.o.
ul. Annopol 4a, bud. G, 03-236 Warszawa,
tel. 22 762 97 07, e-mail: kakadu@kakadu.pl
NIP: 524-27-77-396 REGON: 360989650
Firma wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000547771, o kapitale zakładowym w wysokości 5.000 złotych.

Zapytaj eksperta

Jeśli masz pytanie z zakresu tematyki zoologicznej, możesz je zadać naszemu ekspertowi. Zapytaj eksperta Kakadu »

Baza wiedzy

Portal kakadu.pl to baza przeszło półtora tysiąca artykułów dotyczących tematyki zwierząt hodowanych w domu.

Zoologiczny sklep internetowy

Szeroka oferta karm i akcesoriów dla psa » Karmy dla psów suche oraz mokre, przeznaczone dla zwierząt w każdym wieku i różnych ras oraz z problemami zdrowotnymi. Wszystkie akcesoria potrzebne właścicielowi psa do jego pielęgnacji a także w trakcie spaceru czy podróży samochodem.


Karmy, przysmaki oraz akcesoria dla kota »

Karmy dla kotów suche oraz mokre topowych producentów dla kociąt, dorosłych mruczków oraz seniorów, także sterylizowanych, krótko i długowłosych. Żwirki, kuwety i transportery dla kota oraz akcesoria do pielęgnacji kota.


Pokarmy oraz inne artykuły dla gryzoni »

Karmy, klatki dla gryzoni i ich wyposażenie. Także ściółki i zabawki dla gryzoni.


Wszystko dla ptaków egzotycznych »

Pokarmy, klatki i wyposażenie. Akcesoria dla ptaków, zabawki i ściółki.


Pokarmy dla ryb i akcesoria do akwarium »

Pompki, filtry, grzałki oraz testy i preparaty akwarystyczne. Pokarmy dla wszystkich gatunków ryb akwariowych.


Prezenty do Twojego zamówienia »

Sieć Sklepów Zoologicznych Kakadu