zdjęcia do e magazynu na nowy serwis kubek laprop długopis 938x535 - E-Magazyn Kakadu nr 1/2016 (14)

E-Magazyn Kakadu nr 1/2016 (14)

Zima, śnieg i temperatura powietrza poniżej 0 °C? Całe szczęście, to już tylko mgliste wspomnienie. Wiosna w tym roku zawitała do nas wyjątkowo wcześnie i w pełni pokazała swoje piękne oblicze. Po kilku miesiącach nieobecności do swoich gniazd powracają pierwsze bociany, na drzewach kwitną zielone pąki, a dni a dni są coraz dłuższe i znacznie cieplejsze. Jednak nie tylko przyroda rodzi się do życia. My również budzimy się z zimowego letargu i z ogromną przyjemnością prezentujemy wiosenne wydanie naszego e-magazynu!

Jak zwykle postaramy się przybliżyć Wam wiele zagadnień dotyczących tematyki związanej ze zwierzętami, które na co dzień trzymacie w swoich domach. Niewątpliwie jednym z nich jest bardzo ważny, a zarazem złożony temat prawidłowego żywienia psów. W związku z tym, w jednym z artykułów, podpowiemy jak i czym karmić Waszego czworonożnego przyjaciela, a tym samym jakich produktów kategorycznie unikać w jego menu.

Ponadto podzielimy się z Wami sprawdzonymi i skutecznymi sposobami na poskromienie kociego indywidualisty. Dowiecie się jak zaszczepić u młodego kota dobre nawyki oraz wyeliminować te niepożądane.

Nie zapomnieliśmy również o miłośnikach gryzoni, ptaków i terrarystyki. Na łamach tego numeru przeczytacie o niezwykle inteligentnym gryzoniu oraz powodach dla których warto się z nim bliżej zaprzyjaźnić. Odpowiemy również na podstawowe pytania dotyczące tego w jaki sposób rozmnażać papugi nimfy i wyjaśnimy w czym tkwi niezwykłość ptaszników.

Kupuj taniej!
Ekskluzywne oferty na Twój email

atrakcyjne wyprzedaże  wyjątkowe promocje  kody rabatowe


Gady
Psy
Koty

Zapisanie się do newslettera jest bezpłatne i nie wiąże się
z żadnymi kosztami. Zawsze masz możliwość wypisania się
z naszej listy mailingowej. Mail z kodem rabatowym dotrze
do Ciebie w ciągu 24 h.

*Rabat dotyczy zakupów w e-sklepie Kakadu

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sieć Sklepów Zoologicznych Kakadu