Drewniany żwirek dla kociąt i małych gryzoni Brylant Mini Pellet

Drewniany żwirek dla kociąt i małych gryzoni Brylant Mini Pellet

Przedstawiamy absolutną nowość: ściółkę Brylant Mini Pellet, którą niedawno wprowadziliśmy do naszych sklepów (dostępny również w Sklepie Internetowym Kakadu). Ten niezwykły żwirek został opracowany z myślą o kociętach i małych gryzoniach, dla których standardowe ściółki granulowane są po prostu zbyt duże.

Jakie cechy posiada drewniany żwirek dla kociąt i gryzoni Brylant Mini Pellet?

Standardowe drewniane ściółki dla kotów, gryzoni i królików cechują się dużymi granulkami, przez co najlepiej nadają się dla dużych gryzoni i dorosłych kotów. Chomikom, myszom i innym małym gryzoniom niezbyt wygodnie się po nich poruszać. Do tej pory alternatywą były zwykłe drobne trociny. Te jednak nie są zbyt wydajne i na dodatek zwierzęta wyrzucają je poza klatkę.

Duża granulacja zwykłych pelletów utrudnia też kociętom korzystanie z kuwety, ponieważ duże granulki często podrażniają małe łapki. Może to skutkować załatwianiem potrzeb fizjologicznych poza kuwetą. A jak mówi stare przysłowie „czym skorupka za młodu nasiąknie…”, złe nawyki wyniesione z dzieciństwa pozostają na całe życie. Lepiej więc, by w nauce korzystania z kuwety nic kociakom nie przeszkadzało.

Drobne granulki – tylko 4 milimetry średnicy- żwirku Brylant Mini Pellet sprawia, że stanowi on idealną ściółkę dla wszystkich małych gryzoni, nawet tych najmniejszych, jak myszy i chomiki Roborowskiego. Nie podrażnia również delikatnych łapek kociąt, więc nie stanowi przeszkody w nauce korzystania z kuwety.

Poza wielkością, drewniany żwirek Brylant Mini Pellet niczym nie różni się od standardowych drewnianych żwirków granulowanych tej klasy. Doskonale pochłania mocz i nieprzyjemne zapachy. Produkowany jest z naturalnego drewna sosnowego i w stu procentach ulega biodegradacji.

Tekst: Kakadu

banerek-promocyjny-kakadu1

Zapisz się do newslettera, a otrzymasz 5% rabatu na zakupy!
Super oferty e-sklepu Kakadu na Twój email

atrakcyjne wyprzedaże  wyjątkowe promocje  kody rabatowe


Koty
Psy
Ryby


Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 tj..) na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez Super Zoo Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (03-236) przy ul. Annopol 4a. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości email. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Zasady ochrony danych osobowych | Rabat dotyczy tylko zakupów w e-sklepie Kakadu

Powiązane artykuły

Jedna odpowiedź

Dodaj komentarz

Trackbacks/Pingbacks

  1. Chomik syryjski | Sieć sklepów zoologicznych Kakadu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Pola oznaczone * są wymagane.

Zoologiczne sklepy stacjonarne
Sieć zoologiczna Kakadu liczy już 58 sklepów w całej Polsce! Znajdź sklep »
Zoologiczny sklep internetowy
Rób zakupy szybko i wygodnie, z dostawą do domu! Przejdź do zoologicznego sklepu internetowego»
Kontakt ze sklepem stacjonarnym
Kontakt ze sklepem internetowym

pn-pt 9:00-17:00
tel. 22 256 99 50.
kontakt@e-sklep.kakadu.pl

Dane firmy i kontakt z biurem

SUPER ZOO Sp. z o.o.
ul. Annopol 4a, bud. G, 03-236 Warszawa,
tel. 22 762 97 07, e-mail: kakadu@kakadu.pl
NIP: 524-27-77-396 REGON: 360989650
Firma wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000547771, o kapitale zakładowym w wysokości 5.000 złotych.

Zapytaj eksperta
Jeśli masz pytanie z zakresu tematyki zoologicznej, możesz je zadać naszemu ekspertowi. Zapytaj eksperta Kakadu »
Baza wiedzy

Portal kakadu.pl to baza przeszło półtora tysiąca artykułów dotyczących tematyki zwierząt hodowanych w domu.

Zoologiczny sklep internetowy
Szeroka oferta karm i akcesoriów dla psa » Karmy dla psów suche oraz mokre, przeznaczone dla zwierząt w każdym wieku i różnych ras oraz z problemami zdrowotnymi. Wszystkie akcesoria potrzebne właścicielowi psa do jego pielęgnacji a także w trakcie spaceru czy podróży samochodem.

Karmy, przysmaki oraz akcesoria dla kota » Karmy dla kotów suche oraz mokre topowych producentów dla kociąt, dorosłych mruczków oraz seniorów, także sterylizowanych, krótko i długowłosych. Żwirki, kuwety i transportery dla kota oraz akcesoria do pielęgnacji kota.

Pokarmy oraz inne artykuły dla gryzoni » Karmy, klatki dla gryzoni i ich wyposażenie. Także ściółki i zabawki dla gryzoni.

Wszystko dla ptaków egzotycznych » Pokarmy, klatki i wyposażenie. Akcesoria dla ptaków, zabawki i ściółki.

Pokarmy dla ryb i akcesoria do akwarium » Pompki, filtry, grzałki oraz testy i preparaty akwarystyczne. Pokarmy dla wszystkich gatunków ryb akwariowych.

Prezenty do Twojego zamówienia »

Sieć Sklepów Zoologicznych Kakadu