Amiplay automatyczne smycze dla psa

Amiplay smycze automatyczne dla psa

Smycz automatyczna to bez wątpienia bardzo pomysłowy wynalazek. Nasz pupil zyskuje dzięki niej więcej swobody podczas spacerów, a jednocześnie wciąż pozostaje pod naszą kontrolą. Tylko czy taka smycz rzeczywiście nadaje się dla każdego czworonoga? Zobaczmy, jak działają smycze automatyczne, takie jak Amiplay dla psa, jakie są ich zalety i kiedy można z nich bezpiecznie korzystać.

Smycze automatyczne dla psa

Jak działają smycze automatyczne Amiplay?

Firma Amiplay to jeden ze znanych na rynku producentów akcesoriów dla zwierząt domowych. W ofercie marki znajdziemy między innymi nowoczesne smycze automatyczne, słynące z wytrzymałości i oryginalnego designu. Ich działanie opiera się na bardzo prostym mechanizmie, który pod wpływem nacisku zwija lub rozwija linkę na pożądaną długość. Smycz ze zwolnionym uchwytem będzie rozwijała się automatycznie, gdy pies pociągnie za linkę i zwinie się z powrotem, kiedy pies zatrzyma się albo zawróci. Dzięki temu smycz nigdy nie wisi luźno i pies nie plącze się w zbyt długą linkę. W każdej chwili możemy skorzystać też z przycisku blokady, który zatrzymuje linkę i nie pozwala jej się dalej rozwijać. To przydatne, gdy znajdujemy się na terenie, gdzie zwierzak nie powinien zanadto się oddalać, na przykład na ulicy czy przy przejściu dla pieszych.

Smycz Amiplay dla psa – ciekawy design i wygoda

Cały mechanizm smyczy automatycznych Amiplay dla psa ukryty jest w wygodnej obudowie, zabezpieczonej aż trzema warstwami materiału. Pudełko wyposażone jest w poręczny uchwyt, dzięki któremu wygodniej trzymać smycz i kontrolować poczynania pupila podczas spaceru. Uwagę zwraca także ciekawy design obudowy oraz fakt, że można ją dowolnie wymieniać, korzystając z bogatej oferty marki. Na rączce znajdują się także miękkie elementy, zapewniające przyjemny, ale i pewny chwyt. Co więcej, do obudowy można przypiąć również pojemnik na woreczki, więc w czasie spaceru mamy wszystko tuż pod ręką. Warto dodać jeszcze, że w pasek smyczy wszyte są odblaskowe nici, dzięki którym nasz pupil staje się lepiej widoczny po zmroku.

Zalety smyczy automatycznych dla psów

Podstawową zaletą smyczy automatycznych Amiplay dla psa jest możliwość regulacji ich długości. Z takiej linki możemy korzystać zarówno podczas spacerów po zatłoczonym miejskim chodniku, gdy pies powinien trzymać się blisko, jak i w czasie wypadów do parku, gdzie możemy dać pupilowi nieco więcej swobody. Długość smyczy można płynnie dopasowywać do zmieniających się okoliczności. Idąc ulicą, przechodząc przez przejście dla pieszych czy wsiadając do publicznych środków transportu, wystarczy zablokować smycz specjalnym przyciskiem, by uniemożliwić psu zbytnie oddalenie się.

↓ AMIPLAY SMYCZE AUTOMATYCZNE DLA PSA

Smycz automatyczna może przydać się także podczas spacerów po lesie czy górskich wypraw oraz wszędzie tam, gdzie pies nie powinien biegać luzem. Regulowana długość linki daje psu większą swobodę i niezależność podczas spacerów, a jednocześnie zapewnia mu maksimum bezpieczeństwa. Wytrzymała obudowa i mocna linka są odporne nawet na bardzo mocne szarpnięcia, więc nie zerwą się podczas spaceru. Oczywiście każdą smycz należy dopasować do wielkości i wagi pupila, by mieć pewność, że linka wytrzyma siłę ciągnięcia.

Kiedy można wyprowadzać psa na smyczy automatycznej?

Smycze automatyczne cieszą się ogromną popularnością, jednak trzeba zdawać sobie sprawę, że nie każdego psa można na niej wyprowadzać. A przynajmniej nie tak od razu. Automatyczne modele linek spacerowych nie nadają się zwłaszcza dla szczeniąt, które dopiero uczą się poprawnego chodzenia na smyczy (dowiedz się, jak nauczyć psa chodzenia na smyczy KLIK »). Linka rozwija się pod wpływem ciągnięcia, a to może nauczyć malucha nieustannego szarpania i wyrywania się na smyczy. Z takich wynalazków powinni zrezygnować także właściciele psów nieposłusznych, które nie reagują poprawnie na żadne komendy właściciela.

Na smycz automatyczną możemy pozwolić sobie dopiero, gdy nasz pupil przejdzie podstawowy trening chodzenia na smyczy przy nodze oraz zna przynajmniej kilka przydatnych komend, takich jak „siad” (przeczytaj, jak nauczyć psa komendy siad KLIK ») czy „do nogi”. Jeśli nauczymy psa tego, jak należy zachowywać się na spacerze, smycz automatyczna stanie się naszym i jego najlepszym przyjacielem.

↓ AMIPLAY AUTOMATYCZNE SMYCZE DLA PSA ↓

{288d0d51c44d09b36655d9c32966a3262e1feee5a18f9f14dc8c1cf2bee6acf2}name - {288d0d51c44d09b36655d9c32966a3262e1feee5a18f9f14dc8c1cf2bee6acf2}title

Zdjęcie: © Oleh_Slobodeniuk — istockphoto.com

Zapisz się do newslettera, a otrzymasz 5% rabatu na zakupy!
Super oferty e-sklepu Kakadu na Twój email

atrakcyjne wyprzedaże  wyjątkowe promocje  kody rabatowe


Koty
Psy
Ryby


Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 tj..) na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez Super Zoo Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (03-236) przy ul. Annopol 4a. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości email. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Zasady ochrony danych osobowych | Rabat dotyczy tylko zakupów w e-sklepie Kakadu

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Pola oznaczone * są wymagane.

Zoologiczne sklepy stacjonarne

Sieć zoologiczna Kakadu liczy już 61 sklepów w całej Polsce! Znajdź sklep »

Zoologiczny sklep internetowy

Rób zakupy szybko i wygodnie, z dostawą do domu! Przejdź do zoologicznego sklepu internetowego»

Kontakt ze sklepem stacjonarnym
Kontakt ze sklepem internetowym

pn-pt 9:00-17:00
tel. 22 256 99 50.
kontakt@e-sklep.kakadu.pl

Dane firmy i kontakt z biurem

SUPER ZOO Sp. z o.o.
ul. Annopol 4a, bud. G, 03-236 Warszawa,
tel. 22 762 97 07, e-mail: kakadu@kakadu.pl
NIP: 524-27-77-396 REGON: 360989650
Firma wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000547771, o kapitale zakładowym w wysokości 5.000 złotych.

Zapytaj eksperta

Jeśli masz pytanie z zakresu tematyki zoologicznej, możesz je zadać naszemu ekspertowi. Zapytaj eksperta Kakadu »

Baza wiedzy

Portal kakadu.pl to baza przeszło półtora tysiąca artykułów dotyczących tematyki zwierząt hodowanych w domu.

Zoologiczny sklep internetowy

Szeroka oferta karm i akcesoriów dla psa » Karmy dla psów suche oraz mokre, przeznaczone dla zwierząt w każdym wieku i różnych ras oraz z problemami zdrowotnymi. Wszystkie akcesoria potrzebne właścicielowi psa do jego pielęgnacji a także w trakcie spaceru czy podróży samochodem.


Karmy, przysmaki oraz akcesoria dla kota »

Karmy dla kotów suche oraz mokre topowych producentów dla kociąt, dorosłych mruczków oraz seniorów, także sterylizowanych, krótko i długowłosych. Żwirki, kuwety i transportery dla kota oraz akcesoria do pielęgnacji kota.


Pokarmy oraz inne artykuły dla gryzoni »

Karmy, klatki dla gryzoni i ich wyposażenie. Także ściółki i zabawki dla gryzoni.


Wszystko dla ptaków egzotycznych »

Pokarmy, klatki i wyposażenie. Akcesoria dla ptaków, zabawki i ściółki.


Pokarmy dla ryb i akcesoria do akwarium »

Pompki, filtry, grzałki oraz testy i preparaty akwarystyczne. Pokarmy dla wszystkich gatunków ryb akwariowych.


Prezenty do Twojego zamówienia »

Sieć Sklepów Zoologicznych Kakadu