Suche karmy Bozita dla psów

Suche karmy Bozita dla psów

Suche karmy dla psów marki Bozita produkuje szwedzka firma Lantmännen Doggy AB, zlokalizowana w mieście Vårgårda. Firma ta ma za sobą 100 lat tradycji i jest obecnie liderem na rynku karm dla zwierząt domowych w tym kraju. Do produkcji karm używane są produkty pochodzące wyłącznie od lokalnych rolników, co nie pozostaje bez znaczenia na jakość wyrobów tej firmy, ponieważ region, w którym znajduje się fabryka uchodzi za najmniej skażony na świecie.

W naszych sklepach zoologicznych dostępne są dwie linie suchych karm Bozita dla psów: Bozita Dry i Bozita Robur. Do ich produkcji używa się wyłącznie produktów o najwyższej jakości. Mięso , które zawierają, podlega ścisłej kontroli wg szwedzkich norm, odpowiadających ludzkim normom żywieniowym i pochodzi ze zwierząt do karmienia których nie stosowano hormonów wzrostu. Karmy Bozita nie zawierają żadnych sztucznych wzmacniaczy smaku, środków barwiących ani konserwantów, ani produktów modyfikowanych genetycznie.

Suche karmy Bozita Dry dla psów

 • Karma Bozita Dry Junior przeznaczona jest dla szczeniąt wszystkich ras. Produkowana na bazie mięsa drobiowego.
 • Karma Bozita Dry Adult Young & Fit to produkt adresowany do dorosłych, ale młodych psów wszystkich grup wagowych. Do jej produkcji używa się mięsa drobiowego.
 • Karma Bozita Dry Adult Oryginal produkowana jest z myślą o dorosłych psach wszystkich ras. Zawiera mięso kurczaka
 • Karma Bozita Dry Adult Original Plus opracowana została z myślą o wszystkich psach dorosłych. Produkowana jest na bazie mięsa kurczaka i mięsa renifera.
 • Karma Bozita Dry Adult Original XL to produkt przeznaczony dla dorosłych psów ras dużych i olbrzymich. Zawiera mięso kurczaka.
 • Karma Bozita Dry Ault Sensitive Lamb opracowana została z myślą o dorosłych psach, które mają wrażliwy układ trawienny. Do jej produkcji wykorzystuje się mięso jagnięce i ryż.
 • Karma Bozita Dry Adult Light jest produktem przeznaczonym dla dorosłych psów z nadwagą. Nie zawiera zbóż. Na bazie mięsa kurczaka.
 • Karma Bozita Dry Senior to pokarm dla starszych psów. Zawiera mięso kurczaka i ryż.

Suche karmy Bozita Robur dla psów

 • Karma Bozita Robur Breeder & Puppy przeznaczona jest dla szczeniąt, młodych psów oraz suka ciężarnych i karmiących. Przy jej produkcji wykorzystuje się mięso drobiowe.
 • Karma Bozita Robur Maintenance to produkt przeznaczony dla dorosłych psów wszystkich ras o normalnej aktywności. Na bazie mięsa kurcząt.
 • Karma Bozita Robur Genuine Lamb & Rice adresowana jest do dorosłych psów wszystkich ras. Zawiera mięso jagnięce.
 • Karma Bozita Robur Genuine Salmon & Rice produkowana jest z myślą o wszystkich dorosłych psach o normalnym poziomie aktywności. Zawiera mięso łososia i ryż.
 • Karma Bozita Robur Light & Sensitive przeznaczona jest dla psów z nadwagą oraz psów o wrażliwym układzie pokarmowym. Na bazie kurczaka.
 • Karma Bozita Robur Sensitive/Active to produkt przeznaczony dla wszystkich psów aktywnych i o wrażliwym układzie pokarmowym.
 • Karma Bozita Robur Performance opracowana jest z myślą o bardzo aktywnych psach oraz o sukach w ciąży i karmiących.

Tekst: Jacek P. Narożniak
Zdjęcie: Fotolia.com

{288d0d51c44d09b36655d9c32966a3262e1feee5a18f9f14dc8c1cf2bee6acf2}name - {288d0d51c44d09b36655d9c32966a3262e1feee5a18f9f14dc8c1cf2bee6acf2}title

Zapisz się do newslettera, a otrzymasz 5% rabatu na zakupy!
Super oferty e-sklepu Kakadu na Twój email

atrakcyjne wyprzedaże  wyjątkowe promocje  kody rabatowe


Koty
Psy
Ryby


Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 tj..) na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez Super Zoo Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (03-236) przy ul. Annopol 4a. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości email. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Zasady ochrony danych osobowych | Rabat dotyczy tylko zakupów w e-sklepie Kakadu

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Pola oznaczone * są wymagane.

Zoologiczne sklepy stacjonarne

Sieć zoologiczna Kakadu liczy już 62 sklepy w całej Polsce! Znajdź sklep »

Zoologiczny sklep internetowy

Rób zakupy szybko i wygodnie, z dostawą do domu! Przejdź do zoologicznego sklepu internetowego»

Kontakt ze sklepem stacjonarnym
Kontakt ze sklepem internetowym

pn-pt 9:00-17:00
tel. 22 256 99 50.
kontakt@e-sklep.kakadu.pl

Dane firmy i kontakt z biurem

SUPER ZOO Sp. z o.o.
ul. Annopol 4a, bud. G, 03-236 Warszawa,
tel. 22 762 97 07, e-mail: kakadu@kakadu.pl
NIP: 524-27-77-396 REGON: 360989650
Firma wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000547771, o kapitale zakładowym w wysokości 5.000 złotych.

Zapytaj eksperta

Jeśli masz pytanie z zakresu tematyki zoologicznej, możesz je zadać naszemu ekspertowi. Zapytaj eksperta Kakadu »

Baza wiedzy

Portal kakadu.pl to baza przeszło półtora tysiąca artykułów dotyczących tematyki zwierząt hodowanych w domu.

Zoologiczny sklep internetowy

Szeroka oferta karm i akcesoriów dla psa » Karmy dla psów suche oraz mokre, przeznaczone dla zwierząt w każdym wieku i różnych ras oraz z problemami zdrowotnymi. Wszystkie akcesoria potrzebne właścicielowi psa do jego pielęgnacji a także w trakcie spaceru czy podróży samochodem.


Karmy, przysmaki oraz akcesoria dla kota »

Karmy dla kotów suche oraz mokre topowych producentów dla kociąt, dorosłych mruczków oraz seniorów, także sterylizowanych, krótko i długowłosych. Żwirki, kuwety i transportery dla kota oraz akcesoria do pielęgnacji kota.


Pokarmy oraz inne artykuły dla gryzoni »

Karmy, klatki dla gryzoni i ich wyposażenie. Także ściółki i zabawki dla gryzoni.


Wszystko dla ptaków egzotycznych »

Pokarmy, klatki i wyposażenie. Akcesoria dla ptaków, zabawki i ściółki.


Pokarmy dla ryb i akcesoria do akwarium »

Pompki, filtry, grzałki oraz testy i preparaty akwarystyczne. Pokarmy dla wszystkich gatunków ryb akwariowych.


Prezenty do Twojego zamówienia »

Sieć Sklepów Zoologicznych Kakadu