VITMIX 100 KLATKA DLA KRÓLIKA LUB ŚWINKI MORSKIEJ
search
VITMIX 100 KLATKA DLA KRÓLIKA LUB ŚWINKI MORSKIEJ

VITMIX 100 KLATKA DLA KRÓLIKA LUB ŚWINKI MORSKIEJ

Vitmix

Klatka dla królika, świnki morskiej lub innych większych gryzoni mix kolorów

  • Wielkość opakowania: 102x52x39,5cm
  • Dostawa nawet w 24h 24h robocze (kurier i InPost) 1-2 dni robocze (ORLEN paczka) ?
  • EAN: 5904356680808
Wybierz wariant
289,00 zł
Brutto

Brak w magazynie: Powiadom

Ilość

Do ulubionych

Musisz być zalogowany/a aby dodać produkt do ulubionych.

Do ulubionych

Musisz być zalogowany/a aby dodać produkt do ulubionych.

Zamów telefonicznie
22 256 99 50
(od pn.-pt.: 9:00 - 17:00)

Klatka dla królików, świnek morskich lub innych większych gryzoni

Mix kolorów. Kolory są wysyłane losowo w zależności od stanów magazynowych. Niestety nie ma możliwości wyboru koloru wysyłanego produktu.

Klatka Królik 100 wykonana jest z metalowych prętów ocynkowanych i bezpiecznych dla zwierząt i nietoksycznego plastiku.

Klatka jest przeznaczona dla takich zwierząt, jak: króliki, świnki morskie i szynszyle.

Estetyczny wygląd lokum zapewniają żywe kolory i siatka w kolorze srebrnym. Klatka jest ona łatwa w czyszczeniu, dzięki odpinanej górnej części.

Kuweta klatki została skonstruowana tak, aby maksymalnie ograniczać wysypywanie ściółki przez zwierzęta. Dodatkowym elementem wyposażenia jest zawieszany karmnik, w którym umieszcza się sianko lub inne ulubione pokarmy. Dzięki temu nie ulegają one zabrudzeniom odchodami ani zmieszaniu ze ściółką.

Wymiary klatki :
długość 102cm, szerokość 52cm, wysokość 39,5cm

Na wyposażeniu klatki są dwa paśniki dla gryzoni.
klatka dla gryzoni i królików

Klatka dla świnki morskiej
Klatka jest miejscem, w którym świnka morska spędza zdecydowaną większość swojego życia. Należy więc zadbać o to, aby była wygodna i bezpieczna. Podstawowym warunkiem, jaki powinna spełniać klatka dla świnki morskiej, jest dostosowana do potrzeb gryzonia powierzchnia dna. Zaleca się, aby miało ono wymiary nie mniejsze niż 80x50 cm. Świnek morskich nie powinno się trzymać w akwariach, ponieważ przepływ powietrza jest w nich znacznie ograniczony. Swobodną cyrkulację zapewni natomiast klatka z prętowaną pokrywą. Dolną część takiej klatki stanowi plastikowa kuweta, ułatwiająca utrzymanie świnkowego lokum w czystości. Wysokie brzegi kuwety minimalizują problem wysypywania ściółki poza klatkę. Praktycznym dodatkowym elementem wyposażenia jest zawieszany karmnik, w którym umieścić można np. świeże siano – jeden z ulubionych przysmaków świnki morskiej.

Klatka dla królika
Musi być ona przestronna. Duża powierzchnia dna umożliwia szarakowi swobodne przemieszczanie się i wypoczywanie w wygodnej pozycji, a odpowiednia wysokość klatki pozwala na – charakterystyczne dla królików – stawanie w słupka. Dlatego zaleca się, aby klatka dla królika miała wymiary ok. 100x50 cm lub więcej. Równie istotna jest prawidłowa cyrkulacja powietrza, którą zapewnia prętowana pokrywa. Plastikowy dół klatki ułatwia jej czyszczenie, a wysokie brzegi kuwety ograniczają wysypywanie ściółki na podłogę. Dodatkowym udogodnieniem jest zawieszany metalowy karmnik, w którym umieścić można np. świeże siano, chroniąc je przed zanieczyszczeniem i zawilgoceniem, a równocześnie dając gryzoniowi łatwy dostęp do ulubionych przysmaków. Długie i wygodne życie zagwarantuje królikowi tylko taka klatka, która w pełni odpowiada jego potrzebom.
Opis

Materiał
Metal
Tworzywo sztuczne
i Komentarze dotyczące produktów są moderowane

Dodaj opinię