Z AMI PLAY OBROŻA NX AMARANTOWE KWIATY
search
Z AMI PLAY OBROŻA NX AMARANTOWE KWIATY

Z AMI PLAY OBROŻA NX AMARANTOWE KWIATY

amiplay

Obroża serii NX przeznaczona dla psów ras małych i średnich.

  • Wielkość opakowania: 24-42/2cm
  • Dostawa nawet w 24h 24h robocze (kurier i InPost) 1-2 dni robocze (ORLEN paczka) ?
  • EAN: 5907563201231
Wybierz wariant
13,40 zł
Brutto

Brak w magazynie: Powiadom

Ilość

Do ulubionych

Musisz być zalogowany/a aby dodać produkt do ulubionych.

Do ulubionych

Musisz być zalogowany/a aby dodać produkt do ulubionych.

Zamów telefonicznie
22 256 99 50
(od pn.-pt.: 9:00 - 17:00)
Obroża NX 24-42cm  wykonana została z najwyższej jakości materiałów-nylonowej taśmy o szerokości 2cm oraz elementów metalowych. Na taśmę nośną naszyta została taśma ozdobna, która uatrakcyjnia wygląd obroży. Przeznaczona jest dla małych i średnich psów.   Obroża dostępna jest w 5 różnych wzorach. Produkt testowany był przez lekarzy weterynarii oraz hodowców psów, co gwarantuje bezpieczeństwo i wygodę.

Wykonano ją z wytrzymałych materiałów, które dodatkowo zapewniają wysoki komfort użytkowania. Taśma nylonowa charakteryzuje się bardzo dużą wytrzymałością mechaniczną przy zachowaniu znacznej elastyczności.

Istotną zaletą produktu jest wykorzystywanie do produkcji okuć i zatrzasków najwyższej jakości. Wszelkie okucia metalowe wykonane są z elementów zgrzewanych o podwyższonej wytrzymałości z odpowiednią powłoką antykorozyjną. Zatrzaski plastikowe wykonywane są z elastycznego materiału mrozoodpornego. Zarówno okucia, jak i zatrzaski wykonywane są na indywidualne zamówienie producenta. Produkt przetestowany został przez lekarzy weterynarii oraz hodowców różnych ras psów.

Obroża objęta jest 3 letnią gwarancją. Warunki gwarancji procenta: Firma Ami Play udziela 3- letniej gwarancji na swoje wyroby, za wyjątkiem zabawek dla psa. Gwarancja obejmuje wszelkie elementy wynikające z procesu produkcyjnego, a więc elementy metalowych okuć, szwy taśm i same taśmy. Nie uwzględnia w roszczeniach gwarancyjnych uszkodzeń wynikłych w warunkach złego użytkowania akcesoriów- standardowo jest to pogryzienie wyrobu przez psa. Warunkiem zwrotu gwarancyjnego jest uszkodzony towar oraz rachunek z data zakupu oraz metka firmowa.
i Komentarze dotyczące produktów są moderowane

Dodaj opinię