AMI PLAY SMYCZ NXO ODBLASKOWA CZERWONA
search
AMI PLAY SMYCZ NXO ODBLASKOWA CZERWONA

AMI PLAY SMYCZ NXO ODBLASKOWA CZERWONA

amiplay

Smycz prosta serii NXO przeznaczona dla małych i średnich psów.

  • Wielkość opakowania: 150/2cm
  • Dostawa nawet w 24h 24h robocze (kurier i InPost) 1-2 dni robocze (ORLEN paczka) ?
  • EAN: 5906160226821
Wybierz wariant
29,99 zł
Brutto
Ilość

Do ulubionych

Musisz być zalogowany/a aby dodać produkt do ulubionych.

Do ulubionych

Musisz być zalogowany/a aby dodać produkt do ulubionych.

Zamów telefonicznie
22 256 99 50
(od pn.-pt.: 9:00 - 17:00)
Smycz NXO 150/2cm– została wykonana z wytrzymałej taśmy nylonowej o szerokości 2cm, na którą naszyto odblask. Smycz jest dostępna w 2 kolorach i przeznaczona dla małych i średnich psów.

Seria NXO powstała z głownie z myślą o bezpieczeństwie psa i jego właściciela w obszarach o słabej widoczności. Takie rozwiązanie zapewnia większe bezpieczeństwo i widoczność psa i jego właściciela w terenach słabo oświetlonych.

Wykonano ją z wytrzymałych materiałów, które dodatkowo zapewniają wysoki komfort użytkowania. Taśma nylonowa charakteryzuje się bardzo dużą wytrzymałością mechaniczną przy zachowaniu znacznej elastyczności.

Istotną zaletą produktu jest wykorzystywanie do produkcji okuć i zatrzasków najwyższej jakości. Wszelkie okucia metalowe wykonane są z elementów zgrzewanych o podwyższonej wytrzymałości z odpowiednią powłoką antykorozyjną. Zatrzaski plastikowe wykonywane są z elastycznego materiału mrozoodpornego. Zarówno okucia, jak i zatrzaski wykonywane są na indywidualne zamówienie producenta. Produkt przetestowany został przez lekarzy weterynarii oraz hodowców różnych ras psów.

Smycz objęta jest 3 letnią gwarancją. Warunki gwarancji procenta: Firma Ami Play udziela 3- letniej gwarancji na swoje wyroby, za wyjątkiem zabawek dla psa. Gwarancja obejmuje wszelkie elementy wynikające z procesu produkcyjnego, a więc elementy metalowych okuć, szwy taśm i same taśmy. Nie uwzględnia w roszczeniach gwarancyjnych uszkodzeń wynikłych w warunkach złego użytkowania akcesoriów- standardowo jest to pogryzienie wyrobu przez psa. Warunkiem zwrotu gwarancyjnego jest uszkodzony towar oraz rachunek z data zakupu oraz metka firmowa.

Opis

Kolor
Czerwony
i Komentarze dotyczące produktów są moderowane

Dodaj opinię