FERPLAST CRICETI 9 SPACE KLATKA DLA CHOMIKA
search
FERPLAST CRICETI 9 SPACE KLATKA DLA CHOMIKA

FERPLAST CRICETI 9 SPACE KLATKA DLA CHOMIKA

Ferplast

Klatka dla chomików

  • Wielkość opakowania: 46x29,5x23cm
  • Dostawa nawet w 24h 24h robocze (kurier i InPost) 1-2 dni robocze (ORLEN paczka) ?
  • EAN: 8010690156378
Wybierz wariant
122,99 zł
Brutto

Brak w magazynie: Powiadom

Ilość

Do ulubionych

Musisz być zalogowany/a aby dodać produkt do ulubionych.

Do ulubionych

Musisz być zalogowany/a aby dodać produkt do ulubionych.

Zamów telefonicznie
22 256 99 50
(od pn.-pt.: 9:00 - 17:00)

Charakterystyka klatki Ferplast Criceti 9 Space

Space jest jedną z czterech wyjątkowych klatek dla gryzoni serii Criceti 9 produkowanych przez włoską firmę Ferplast. Wyposażeniem nie różni się ona od większości tego typu produktów, jednak jej kolorystyka i elementy dekoracji zaskakują pomysłem i swoją oryginalnością.

Wymiar klatki Ferplast Criceti 9 Space:  46 x 29,5 x h 23 cm

Bała podstawa nadaje lekkości, a dodatki w stylu bazy kosmicznej zapewne zachwycą każdego chłopca, czy dziewczynkę którzy marzą, by zostać kosmonautą a jednocześnie posiadaczem chomika. Do zestawu dołączono również naklejki przedstawiające symbole kojarzące się z kosmosem. Można je umieścić na kuwecie samodzielnie w dowolny i fantazyjny sposób, dodając całości niezłego szyku. O tym że nie jest to zwykła klatka, lecz księżycowa baza albo jakiejś odległej planecie, świadczy domek dla chomika w formie kosmicznej kapsuły i maszt z radarami stojący wewnątrz klatki, który wyłapuje sygnały od innych gryzoni z najodleglejszych galaktyk.

Klatka Ferplast Criceti 9 Space nie zajmuje wiele miejsca, dlatego idealnie nadaje się do umieszczenia jej nawet w niewielkiej przestrzeni, zapewniając przy tym gryzoniowi wszelkie wygody, jakich on potrzebuje do życia.

Góra Criceti 9 Space wykonana jest ze stalowego drutu. Zrobione z niego szczebelki zostały pomalowane trwałą czarną farbą. Na górze drucianej siatki znajdują się drzwiczki. Są one zamykane na specjalny zaczep zabezpieczający, który uniemożliwi zwierzęciu samowolne wydostanie się. Podstawa klatki wykonana jest z tworzywa sztucznego. Wysokie boki skutecznie utrzymują ściółkę i trociny wewnątrz kuwety. Bardzo łatwo można ją odłączyć od góry klatki, odpinając jedynie dwa zaczepy. Dzięki temu sprzątanie i mycie jest proste.

Klatka Criceti 9 Space oprócz domku została wyposażona też w miskę na jedzenie, poidełko oraz kołowrotek, niezbędny do codziennych ćwiczeń, aby chomik zachowywał idealną kondycję.


8010690156378 ferplast klatka dla chomika


8010690156378 ferplast klatka dla chomika


Opis

Materiał
Metal
Tworzywo sztuczne
i Komentarze dotyczące produktów są moderowane

Dodaj opinię