BUNNY FRESH GRASS HAY SIANKO NATURALNE
search
BUNNY FRESH GRASS HAY SIANKO NATURALNE

BUNNY FRESH GRASS HAY SIANKO NATURALNE

Bunny

Świeże, naturalne siano dla gryzoni i królików

  • Wielkość opakowania: 750 g
  • Dostawa nawet w 24h 24h robocze (kurier i InPost) 1-2 dni robocze (ORLEN paczka) ?
  • EAN: 4018761711154
Wybierz wariant
25,99 zł
Brutto
Ilość

Do ulubionych

Musisz być zalogowany/a aby dodać produkt do ulubionych.

Do ulubionych

Musisz być zalogowany/a aby dodać produkt do ulubionych.

Zamów telefonicznie
22 256 99 50
(od pn.-pt.: 9:00 - 17:00)

Przeznaczenie sianka Bunny

Bardzo smaczne, naturalne sianko dla gryzoni i królików.

Delikatnie suszone w pomieszczeniach.

Bogate w błonnik, chrupiące, niepylące.

Charakterystyka sianka dla gryzoni

Siano jest podstawowym produktem w diecie wielu zwierząt. Procentowy udział siana w menu jest wysoki, a więc jakość siana jest szczególnie istotna.

Jakość sianka jest decydującym czynnikiem wpływającym na smakowitość karmy, jest też ważna z punktu widzenia właściwego zbilansowania wszystkich składników odżywczych i zaspokojenia potrzeb i oczekiwań zwierząt. Bunny Fresh Grass Hay to siano najwyższej jakości o olbrzymiej różnorodności gatunków traw i roślin zielonych.

Pochodzenie, jakość i przetwarzanie:
Bogactwo gatunków roślin, sianokosy i cały proces pozyskiwania oraz struktura frakcji włókna są czynnikami decydującymi o jakości siana. Oceniana jest jakość finalną produktu, badane spełnienie poszczególnych, rygorystycznych wymagań. Sprawdzane czy siano powstające z tak wielu różnych gatunków roślin, jest źródłem odpowiednio silnych doznań smakowych i czy dostarcza potrzebnych składników odżywczych.

Aby nie utracić cennych, naturalnych walorów roślin, do produkcji wykorzystuje się siano suszone w kontrolowanych warunkach, w pomieszczeniach zamkniętych. W ten sposób udaje się uniknąć niekorzystnego wpływu czynników środowiskowych, siano wygląda naturalnie, jak bezpośrednio po zebraniu i nie traci witamin.

Dobrej jakości siano powinno być bogate we włókno, kruche i niepylące tylko takie, najwyższej jakości siano ma szansę znaleźć się w opakowaniach z naszym logo. Kruche, szorstkie źdźbła i optymalna zawartość włókna są niezbędne, aby utrzymać odpowiednią długość zębów i zachować przewód pokarmowy w zdrowiu.

Drobnego pyłu z siana nie znajdziecie w torbach Bunny. Mógłby on być szkodliwy dla układu oddechowego i oczu zwierząt. Zapewniamy wyjątkowej jakości siano, dzięki temu zwierzęta mają się dobrze.

Naturalna różnorodność roślin
tymotka łąkowa, kostrzewa łąkowa, wyczyniec łąkowy, życica, kostrzewa czerwona, wiechlina łąkowa, mietlina, kupkówka pospolita, kostrzewa czerwona, życica trwała, mniszek lekarski, pięciornik gęsi, gwiazdnica pospolita,krwawnik pospolity, babka lancetowata, koniczyna biała, koniczyny czerwona, komonica zwyczajna

Analiza składu sianka Bunny

Białko surowe 12%, włókno surowe 23%, wapń 0,6- 0,8%

skład:
100% siano

Opis

Rodzaj pokarmu
Uzupełniajacy
Skład pokarmu
Bez zbóż
Z sianem
i Komentarze dotyczące produktów są moderowane

Dodaj opinię