BEAPHAR CAGE FRESH ODŚWIEŻACZ KLATEK I KUWET GRYZONI
search
BEAPHAR CAGE FRESH ODŚWIEŻACZ KLATEK I KUWET GRYZONI

BEAPHAR CAGE FRESH ODŚWIEŻACZ KLATEK I KUWET GRYZONI

Beaphar

Granulowany odświeżacz do klatek i kuwet dla gryzoni i królików

  • Wielkość opakowania: 600 g
  • Dostawa nawet w 24h 24h robocze (kurier i InPost) 1-2 dni robocze (ORLEN paczka) ?
  • EAN: 8711231133185
Wybierz wariant
42,99 zł
Brutto

Brak w magazynie: Powiadom

Ilość

Do ulubionych

Musisz być zalogowany/a aby dodać produkt do ulubionych.

Do ulubionych

Musisz być zalogowany/a aby dodać produkt do ulubionych.

Zamów telefonicznie
22 256 99 50
(od pn.-pt.: 9:00 - 17:00)

Beaphar Cage Fresh odświeżacz do klatek dla gryzoni i królików

Odświeżacz do klatek dla małych zwierząt może być stosowany w klatkach chomików, szczurów, myszy, fretek, królików i świnek morskich.

Beaphar Cage Fresh Granules - może być stosowany jako zasadniczy środek zapobiegający uwalnianiu nieprzyjemnych zapachów.

Środek Beaphar działa na kilka sposobów. Po pierwsze, unikalna technologia Urine Encapsulation szybko wychwytuje mocznik jako substancje odpowiedzialne za powstawanie nieprzyjemnych zapachów. Wówczas, niemal natychmiast blokery enzymów przystępują do działania. Produkt ten przeciwdziała rosnącej aktywności ureazy, która jako enzym aktywuje przemianę mocznika w amoniak, będący przyczyną szczególnie nieprzyjemnej woni. Komponenty zestawu przez długi czas zachowują aktywność, eliminując źródło problemu.

Enzymy uwalniane przez bakterie nie są szkodliwe dla zwierząt i nie przenoszą się drogą powietrzną. Beaphar Cage Fresh Granules jest preparatem całkowicie biodegradowalnym, posiada obojętny odczyn pH i jest całkowicie bezpieczny.

Sposób użycia odświeżacza do klatki gryzonia i królika

Rozsypać granulki na podłodze klatki małych zwierząt lub na dnie kuwety, zwłaszcza w miejscach, gdzie zwykły one załatwiać swoje potrzeby fizjologiczne. Odświeżacz do klatek dla małych zwierząt może być stosowany w klatkach chomików, szczurów, myszy, fretek, królików i świnek morskich. Produkt rozkładać po sprzątaniu i myciu klatki, przed ponownym rozłożeniem ściółki / trocin. Produkt nakładać dopiero po całkowitym wysuszeniu podstawy / kuwety. Powtarzać aplikacje po każdym czyszczeniu i myciu klatki

Skład Beaphar Cage Fresh odświeżacza do klatek

Bakterie, komponenty zapachowe i blokery (inhibitory) enzymów osadzone na bazie mineralnej.

i Komentarze dotyczące produktów są moderowane

Dodaj opinię