Pięściarze bokserom i nie tylko

Pięściarze bokserom i nie tylko

Kakadu wspiera akcję „Pięściarze bokserom i nie tylko”, której celem jest zwrócenie uwagi na nieludzkie i bardzo często okrutne traktowanie psów w Polsce. W naszych sklepach zoologicznych (w tym w internetowym sklepie Kakadu) od dziś można zakupić piękny kalendarz na przyszły rok, który został wydany w ramach akcji „Pięściarze bokserom i nie tylko”. Cały dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na zakup karmy dla rodzimych ośrodków opieki nad zwierzętami.

Kampania społeczna „Pięściarze bokserom i nie tylko” zorganizowała agencja DEM’a Promotion Polska i najsłynniejszych polskich pięściarzy, którzy w nietypowy sposób pragną pokazać to, jak brutalnie człowiek potrafi postępować ze zwierzętami. Nie tylko z psami, choć one są tu głównymi bohaterami. Kampania zachęca, aby zdecydowanie przeciwstawiać się takim sytuacjom.

W akcję zaangażowało się wielu znanych pięściarzy: Mateusz „Master” Masternak, Przemysław Saleta, Albert „Dragon” Sosnowski, Rafał „Wojownik” Jackiewicz, Paweł „Głaz” Głażewski, Krzysztof Kosedowski, Iwona Guzowska, Janusz Gortat, Łukasz „Angel” Maszczyk, Mariusz „Viking” Wach, Paweł Skrzecz i Izuagbe „Izu” Ugonoh.

Wzięli oni udział w niezwykle sesji zdjęciowej, podczas której, w psich przebraniach pozują do zdjęć, by unaocznić to, w jaki sposób mogą być dręczone zwierzęta w naszym kraju. W efekcie powstał oryginalny kalendarz, który na kolejnych stronach prezentuje grających role psów sportowców w zawiązanym worku wrzuconym do wody, na krótkim łańcuchu przywiązanym do zniszczonej budy czy wyrzuconych z samochodu na autostradzie.

Kampanię „Pięściarze bokserom i nie tylko” popierają ją aktorzy i inne znane osoby: Jolanta Kwaśniewska, Michał Żebrowski, Daniel Olbrychski, Krzysztof Cugowski, Szymon Kołecki, Ludwik Dorn, Andrzej Supron, Roman Kosecki, Tomasz Sokołowski, Ryszard Makowski, Katarzyna Pisarska, Maciej Polkowski, Andrzej Bobowski, Rafał Patyra i wielu innych.

Kupując kalendarz „Pięściarze bokserom i nie tylko” wspierasz tę szlachetną akcję, dzięki której wiele głodujących i cierpiących zwierząt otrzyma pomoc.

(W internetowym sklepie zoologicznym Kakadu kalendarz można kupić osobno lub w zestawie z dwoma dużymi workami karmy dla psów: Pro Plan, Brit Care i Eukanuba. Przy zakupie z karmą kalendarz 50% taniej).

Pięściarze bokserom i nie tylko

Pięściarze bokserom i nie tylko

Kupuj taniej!
Ekskluzywne oferty na Twój email

atrakcyjne wyprzedaże  wyjątkowe promocje  kody rabatowe


Gady
Psy
Koty

Zapisanie się do newslettera jest bezpłatne i nie wiąże się
z żadnymi kosztami. Zawsze masz możliwość wypisania się
z naszej listy mailingowej. Mail z kodem rabatowym dotrze
do Ciebie w ciągu 24 h.

*Rabat dotyczy zakupów w e-sklepie Kakadu

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Pola oznaczone * są wymagane.

Zoologiczne sklepy stacjonarne
Sieć zoologiczna Kakadu liczy już 42 sklepy w całej Polsce! Znajdź sklep »
Zoologiczny sklep internetowy
Rób zakupy szybko i wygodnie, z dostawą do domu! Przejdź do zoologicznego sklepu internetowego»
Prezenty
Wybierz prezent do zakupów w e-sklepie! Obejrzyj katalog prezentów»
Kontakt ze sklepem stacjonarnym
Kontakt ze sklepem internetowym

pn-pt 9:00-17:00
tel. 22 256 99 50.
kontakt@e-sklep.kakadu.pl

Dane firmy i kontakt z biurem

SUPER ZOO Sp. z o.o.
ul. Annopol 4a, bud. G,
03-236 Warszawa
NIP: 524-27-77-396
tel. 22 762 97 07,
fax. 22 762 97 17
kakadu@kakadu.pl

Zapytaj eksperta
Jeśli masz pytanie z zakresu tematyki zoologicznej, możesz je zadać naszemu ekspertowi. Zapytaj eksperta Kakadu »
Baza wiedzy

Portal kakadu.pl to baza przeszło półtora tysiąca artykułów dotyczących tematyki zwierząt hodowanych w domu.

Zoologiczny sklep internetowy
Szeroka oferta karm i akcesoriów dla psa » Karmy dla psów suche oraz mokre, przeznaczone dla zwierząt w każdym wieku i różnych ras oraz z problemami zdrowotnymi. Wszystkie akcesoria potrzebne właścicielowi psa do jego pielęgnacji a także w trakcie spaceru czy podróży samochodem.

Karmy, przysmaki oraz akcesoria dla kota » Karmy dla kotów suche oraz mokre topowych producentów dla kociąt, dorosłych mruczków oraz seniorów, także sterylizowanych, krótko i długowłosych. Żwirki, kuwety i transportery dla kota oraz akcesoria do pielęgnacji kota.

Pokarmy oraz inne artykuły dla gryzoni » Karmy, klatki dla gryzoni i ich wyposażenie. Także ściółki i zabawki dla gryzoni.

Wszystko dla ptaków egzotycznych » Pokarmy, klatki i wyposażenie. Akcesoria dla ptaków, zabawki i ściółki.

Pokarmy dla ryb i akcesoria do akwarium » Pompki, filtry, grzałki oraz testy i preparaty akwarystyczne. Pokarmy dla wszystkich gatunków ryb akwariowych.

Prezenty do Twojego zamówienia »

Sieć Sklepów Zoologicznych Kakadu