Nowy sklep zoologiczny Kakadu w Markach już otwarty

Nowy sklep zoologiczny Kakadu w Markach już otwarty

Relacja z otwarcia sklepu zoologicznego Kakadu w PH Prima Park w Markach

W piątek 22. lipca w podwarszawskich Markach w Parku Handlowym Prima Park otworzyliśmy nasz kolejny sklep. Tego dnia, już z samego rana, przed wejściem zjawili się ludzie ciekawi nowego Kakadu. Punktualnie o godzinie 9-tej, dzieci które przyszły ze swoimi rodzicami, uroczyście przecięły czerwoną wstęgę rozpoczynając tym sposobem historię Kakadu w Markach.

Wydarzeniu towarzyszyły różne promocje i atrakcje,  jak malowanie buziek czy konkursy z nagrodami. Sto pierwszych osób wraz z paragonem otrzymało kartę stałego klienta  Kakadu, nabywając prawo do 5% rabatu we wszystkich naszych sklepach. Zakupy zapewne były udane, ponieważ już w piątek kilka zwierzaków  znalazło nowy dom i nowych właścicieli.

To pierwszy sklep Kakadu w Markach, mamy nadzieję, że z czasem zdobędzie wielu klientów. Naszą opinię podzielali także mieszkańcy, których pytaliśmy, co myślą o otwarciu Kakadu w ich miejscowości.
„W końcu mamy blisko domu porządny sklep zoologiczny.” – stwierdził Pan Marek, „…Do tej pory jeździłam po pokarm dla moich papużek do Warszawy. Teraz wystarczy że przejdę się na krótki spacer do was.” – dodała Pani Beata. Natomiast Pani Katarzyna powiedziała: „Długo czekałam na porządny sklep zoologiczny w Markach. Dobrze że się tu otworzyliście. Teraz chcąc kupić karmę dla mojego yorka zaoszczędzę dużo czasu, bo wracając z pracy do domu mam ten piękny sklep po drodze.”

Film z otwarcia sklepu zoologicznego Kakadu w PH Prima Park w Markach

Kupuj taniej!
Ekskluzywne oferty na Twój email

atrakcyjne wyprzedaże  wyjątkowe promocje  kody rabatowe


Gady
Psy
Koty

Zapisanie się do newslettera jest bezpłatne i nie wiąże się
z żadnymi kosztami. Zawsze masz możliwość wypisania się
z naszej listy mailingowej. Mail z kodem rabatowym dotrze
do Ciebie w ciągu 24 h.

*Rabat dotyczy zakupów w e-sklepie Kakadu

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sieć Sklepów Zoologicznych Kakadu Sp. z o.o.