purina-pro-plan-adopciaki-kakadu-940

Kup dowolną karmę Purina Pro Plan i wesprzyj zwierzaki szukające domu

Czym jest akcja Adopciaki.pl?

Adopciaki.pl to program odpowiedzialnej adopcji, zwierząt szukających swojego domu, który ma zapewnić pełną świadomość osób, które decydują się na adopcję takiego zwierzaka. Przystępujący do programu określają cechy na jakich im najbardziej zależy u przyszłego ulubieńca. Na tej podstawie Fundacja Viva! proponuje konkretnego czworonoga. Więcej informacji o Adopciakach.pl można znaleźć klikając TUTAJ

Jak kupując w Kakadu można wesprzeć akcję Adopciaki.pl?

Adopciaki.pl są wspierane na różne sposoby przez organizacje i firmy otwarte na pomaganie potrzebującym. Strategicznym partnerem jest Purina – znany producent karm dla psów i kotów.

Tylko teraz kupując w stacjonarnym sklepie zoologicznym Kakdu, bądź internetowym e-sklepie Kakadu, karmę Purina Pro Plan dla psów, taka sama ilość pokarmu, tego producenta, zostanie sprezentowana zwierzakom czekającym, aż ktoś je przygarnie w ramach przedsięwzięcia prowadzonego przez Fundację Viva!

Akcja trwa od 15-go sierpnia do końca września 2016r. Po jej zakończeniu Kakadu prześle do fundatora karmy raport sprzedaży z tego okresu, aby ten wiedział ile jej kilogramów ma przekazać na rzecz Adopciaków.

Pomóż zwierzętom kupując Purinę Pro Plan!

banerek-promocyjny-kakadu1

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sieć Sklepów Zoologicznych Kakadu Sp. z o.o.