Karmy Applaws dla psów

Karmy Applaws dla psów

Marka Applaws zaistniała na rynku zoologicznym w 2008 roku, gdy na Międzynarodowych Targach Interzoo zaprezentowana została sucha karma dla psów. Od samego początku stałą się ona hitem ze względu na to, że cechuje się niezwykle wysoką zawartością mięsa – aż 75%. Producentem tych karm jest firma MPM Products z Wielkiej Brytanii. Zachęcona sukcesem swojego produktu wkrótce  zaczęła wytwarzać karmę mokrą.

MPM Products dumna jest z tego, że ich produkty są w 100% naturalne i nie zawierają żadnych sztucznych barwników, wzmacniaczy smaku i konserwantów. Wytwarzane są tylko z najlepszych kawałków mięsa, ryb i innych składników, przy czym skład podany na opakowaniu jest w 100% zgodny z rzeczywistym. Zdjęcia pokarmu, widoczne na opakowaniach przedstawiają dokładnie zawartość puszki. W żaden sposób nie są retuszowane komputerowo, żeby poprawić atrakcyjność produktów.

Karmy Appalaws dla psów są już w ofercie Sklepów Zoologicznych Kakadu, w tym Internetowym Sklepie Zoologicznym Kakadu. Zapraszamy!

Suche karmy Applaws dla psów

Hipoalergiczne suche karmy Applaws dla psów są produktami pełnowartościowym, dlatego mogą stanowić jedyny składnik diety, lub jej podstawę. Zawierają aktywne probiotyki, które wspomagają i chronią potrzebne bakterie jelitowe; beta glucany z drożdży, wspierające system immunologiczny; ekstrakt z drożdży piwnych – jedno z najlepszych źródeł witamin z grupy B, które są niezbędne do sprawnego przetwarzania przez organizm węglowodanów, tłuszczy i białek; wyciąg z żurawin – opóźniający procesy starzenia, wspomagający zdrowie skóry, system immunologiczny i układ moczowy oraz zapewniający lśniącą sierść; naturalną glucozaminę i choindroitynę, które pomagają utrzymać aktywność fizyczną, oraz wiele innych cennych substancji.

Mokre karmy Applaws dla psów

Mokre karmy Applaws dla psów produkowane są w trzech wersjach: w puszkach, saszetkach i tackach. Na szczególną uwagę zasługują saszetki, które są absolutną nowością na rynku zoologicznym – są częściowo przezroczyste, dzięki czemu wyraźnie widać ich zawartość. Ze względu na swoją unikalną formę opakowanie saszetek zostało zastrzeżone prawem patentowym.

Tekst: Kakadu
Zdjęcie: Fotolia.com

banerek-promocyjny-kakadu1

Kupuj taniej!
Ekskluzywne oferty na Twój email

atrakcyjne wyprzedaże  wyjątkowe promocje  kody rabatowe


Gady
Psy
Koty

Zapisanie się do newslettera jest bezpłatne i nie wiąże się
z żadnymi kosztami. Zawsze masz możliwość wypisania się
z naszej listy mailingowej. Mail z kodem rabatowym dotrze
do Ciebie w ciągu 24 h.

*Rabat dotyczy zakupów w e-sklepie Kakadu

Powiązane artykuły

Jedna odpowiedź

Dodaj komentarz

Trackbacks/Pingbacks

  1. Karmy Applaws dla kotów | Sieć sklepów zoologicznych Kakadu

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sieć Sklepów Zoologicznych Kakadu Sp. z o.o.